Jump to content


Photo

Po w995 czas na...?


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 13 January 2012 - 15:42

Witam!

Ostatnio myślałem nad zmianą mojego soniacza W995. Do tej pory służy mi wyśmienicie, muzyka, zdjęcia też nie najgorsze. Ale zawsze przychodzi czas na zmianę. Rozglądałem się nad Satio, ale nie wiem czy jest on dobry, musiałbym mieć opinię kogoś kto go ma. Nie musi być typowo Satio, mogą to być inne telefony najlepiej SE lub ewentualnie szajsokia.
Proszę o pomoc w wyborze telefonu. Kwota 350-500zł. Ma być uniwersalny, troszke muzyki, troszke zdjęć, troche do przeglądania neta.

Pozdrawiam
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#2 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 13 January 2012 - 16:11

Miałem W995 na chwilę, długo uzywałem C905 ale niedawno kupiłem Satio. Telefon bardzo dobrze mi się używa, nie istnieje takie pojęcie jak "mulący symbian"
Co więcej, symbian w Satio jest to system, który najbardziej mi się spodobał. Używałem już i androida i windows mobile. Symbian najbardziej przypomina klasyczne SE. :) Ale to tylko moja osobista opinia.

Jakość muzyki na słuchawkach jest dobra, możesz bez problemu dograć korektor. Przeglądanie neta także sprawia przyjemność ;) Co do zdjęć... możesz zobaczyć kilka na forum w dziale Satio. Po przesiadce z W995 zauważysz sporą różnicę w jakości :) W końcu to największy atut tego telefonu.
Do tego spora ilość aplikacji i ciekawych gier. Szczerze polecam ten telefon.
  • 0

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 January 2012 - 18:06

Satio to dobry wybór, ale nie każdemu się podoba pod względem wyglądu. Mi się podoba ten SE i, chociaż nigdy sie nim nie bawiłem, mogę Ci go polecić :)
Możesz kupić za min. 500zł HTC Wildfire/S jak chcesz coś fajnego z Androidem albo Xperie X8,X10M/MP i znajdzie się jeszcze kilka.
Możesz mieć też świetną Nokie 500, cena taka jaki model, 500 :) Tylko nie wiem jak z muzyką na Nokiach, ale zdjęcia powinny być dobre.
Za te pieniądze można dużo telefonów wymienić wartych uwagi, ale inni napewno to zrobią. Możesz się rozejrzeć za X1, ale minusem dla mnie jest brak czujnika ruchu :(

Filip
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 13 January 2012 - 20:19

Nie porównuj Satio do X8/X10 MP czy też X1... ja miałem X10MP, mam w domu X1 i Satio. Na tego pierwszego nie chcę nawet patrzeć mając u boku Satio.
Doradzanie telefonów nie mając z nimi jakiegokolwiek spotkania nie jest czasem dobre :)
Co do Nokii, głównie pracują na symbianie w wersji tej, którą posiada Satio czyli S60v5. Miałem styczność z 5800, X6. Jakość muzyki była zadowalająca, jednak nokia nie posiada takich słuchawek jak SE :) Co do głośniczków, to grały podobnie jak W995.

Moim typem dla ciebie jest zdecydowanie Satio.
  • 0

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 13 January 2012 - 20:51

Satio to dobry wybór. Nie będę pisał dlaczego ponieważ bartq już to zrobił :)
A phillix prośba - nie porównuj czegoś takiego jak X8/X10M/MP to Satio :)
  • 0

DENON DJ


#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 January 2012 - 21:09

sr*ł to pies..te moje porównania :)

Doradzanie telefonów nie mając z nimi jakiegokolwiek spotkania nie jest czasem dobre


czytałem duuużo opinii i na tej podstawie doradzam :)

ta Nokia ma Symbian Anna, podobno najnowszy jakiś :)

ps. 5800 ponoć gra głośniej niż N95, a N95 gra głośniej niż w995 na oryginalnych sterach :)
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 14 January 2012 - 13:30

A poradzi sobie Satio z MBS-100? Bo nie wiem czy jest nawet kompatybilny :x
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#8 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 14 January 2012 - 16:35

Na pewno jest. Nie wiem czy na telefony z systemem są jakieś sterowniki, ale programy są i na bank będziesz zadowolony z jakości dźwięku. Dźwięk był zawsze mocną stroną SE :)
  • 0
Posted Image

#9 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 14 January 2012 - 20:34

A oprócz Satio? Coś innego uniwersalnego z SE polecacie?
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#10 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 14 January 2012 - 20:40

Może X1? dużo gorsza od Satio, ale dobry telefon. a nie wolisz HTC? :P
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic