Jump to content


Photo

edycja w menadżerze plików


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   kotlecik_mielony

kotlecik_mielony

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 56 posts
    • Time Online: 3d 12h

Posted 09 January 2012 - 12:58

Elo. Mam mały problem otóż jakim programem i jak edytować foldery w menadżerze plików. Otóż mi chodzi żeby zamienić niektóre foldery miejscami i jak to możliwe folder w którym są zapisywane zdjęcia robione aparatem z telefonu umieścić w folderze ze swoimi zdjęciami/tapetami.
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 January 2012 - 13:10

Hmm... wydaje mi się, że do zmiany folderu zdjęć zapisywanych musiałbyś napisać stosowny patch... do zmiany kolejności folderów raczej też :unsure: Wszystkie tego typu poprawki np. zapisywanie plików w innym folderze niż oryginalny, robiło się za pomocą patchy z tego co pamiętem.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   kotlecik_mielony

kotlecik_mielony

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 56 posts
    • Time Online: 3d 12h

Posted 09 January 2012 - 14:01

ok dzięki. a co do zmiany folderów to mi chodzi poprostu o zmianę kolejności np. na miejscu gdzie się znajdują tapety (nie ten w którym się zapisują zdjęcia) żeby był folder z filmikami i odwrotnie.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   SOAD

SOAD

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 1d 7h 37m

Posted 09 January 2012 - 19:56

Z tego co wiem to edycja menu.ml powinna wystarczyć, skoro da się przenieść radio z rozrywki do głównego menu to powinno się dać też zmienić kolejność w Menedżerze Plików
  • 0

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 January 2012 - 20:20

też przez myśl przeszła mi edycja MENU.ML. co prawda wgl się na tym nie znam, bo do tej pory nie zrobiłem menu, z którym miałem problemy i już nie zrobie, bo nie mam telefonu :P
skoro można dodać aplikacja do rozrywki, zmienić układ w organizatorze to w menedżerze raczej też ::)
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 10 January 2012 - 16:11

Niestety, tak jak mówił Jurij- tylko patch. W menu.ml jest odnośnik do menadzera plików, nie ma tam odnośników do poszczególnych "działów" typu Muzyka itp. :)
Posted Image

#7 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 11 January 2012 - 18:28

Otóż jak napisał bartolinio w menu.ml jest tylko odnośnik do menedżera plików. Nie da się edytowac 'wnętrza'. Tylko patch
  • 0

DENON DJ


#8 OFFLINE   kotlecik_mielony

kotlecik_mielony

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 56 posts
    • Time Online: 3d 12h

Posted 11 January 2012 - 19:48

Ok. Dzięki za informacje. Temat można zamknąć.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic