Jump to content


Photo

SE Xperia Arc S or SG S Plus


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   supeer

supeer

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 11m

Posted 01 January 2012 - 11:31

Witajcie :)


Nareszcie udało mi sie uzbierać na wymarzony telefon, ale potrzebuję jeszcze waszej opini.


Co wybrać, SonyEricsson Xperia Arc S czy w podobnej cenie Samsung Galaxy S Plus?

Od zawsze używałem SE i ogolnie jestem przywiazany do tej marki, ale pojawiła sie nowa opcja, owy SG S Plus, którego ludzie ponoc duzo chwalą.

Który bardziej was przyciaga?




Dzieki z gory za odp.
Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 01 January 2012 - 11:45

A czego oczekujesz od telefonu? Tak bedzie łatwiej :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 January 2012 - 11:47

Moim zdaniem zdecydowanie arc S (jeśli wybierać między tymi dwoma modelami) :) Większy LCD, ładniejszy wygląd, większa matryca aparatu, większe możliwości multimedialne, większe możliwości nawigacyjne (możesz się łączyć z satelitami zarówno GPS jak i rosyjskiego GLONASS) no i co tu mówić... to jednak Sony Ericsson =)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 01 January 2012 - 12:37

Za taka kase osobiście nawet bym się nie zastanawiał :) oczywiscie jak dla mnie arc. Jurij już wymienił przewagę se nad samsungiem. Od siebie tylko dodam że przynajmniej dla mnie nakładła wizualna od se jest dużo ładniejsza i praktyczniejsza od tej samsunga. Znajomy ma galaxy s plus, z orange brany za 1k:) i jakoś ja jak go trochę używałem to w ogóle mi nie podchodził. Ja bym bral sprzęt ze stajni se :)
  • 0

DENON DJ


#5 OFFLINE   supeer

supeer

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h 11m

Posted 04 January 2012 - 11:54

Wybór padł na SE ARC S, bylem wczoraj w salonie orange/play i porownalem obydwa modele. Kolory jakby ciut lepsze w SGS ale reszta na strone ARC S. Tym bardziej się ciesze, bo to kolejny telefon z tej firmy :) no i przyjemność korzystania z waszego forum :)


dzieki za odp i pomoc
pozdrawiam
  • 0

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 04 January 2012 - 12:28

Kolory powinny być lepsze w SGS II. Nieznacznie ale trochę, ponieważ ma wyświetlacz Super Amoled, który jest chyba obecnie najlepszym wyświetlaczem dla telefonów komórkowych.


Problem został rozwiązany , a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie proszę zgłaszać Redakcji SonyEricsson-World poprzez PW.

Edited by marmal215, 04 January 2012 - 12:29.

  • 0

DENON DJ



0 user(s) are reading this topic