Jump to content


Photo

Edycja dwóch layoutów, mały problem.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   zenek brudny

zenek brudny

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 79 posts
    • Time Online: 3d 1h 52m

Posted 26 December 2011 - 12:18

Witam, mam mały problem z edycją dwóch plików layout. Pierwszy to od odtwarzacza muzyki w pionie i poziomie a drugi od przeglądarki zdjęć. Chodzi głównie o to że kilka rzeczy dosłownie chciałbym wyrównać, podnieść lekko do góry itp. lecz mi to za bardzo nie wychodzi a już dużo razy próbowałem tego. Może tu na forum znajdę kogoś kto się na tym zna, zajmie mu dosłownie parę minut i będzie w stanie móc mi pomóc? :)

Oczywiście wszystkie potrzebne pliki (layouty oraz plik ic.) podam tu na forum na PW lub na gg, oto mój numer 374434.

Z góry dziękuję bardzo za pomoc ;)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2011 - 17:51

Dodaj pliki do archiwum rar i załącz do posta - będzie szybciej ;) Próbowałeś programem Sony Ericsson Layout Editor?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   zenek brudny

zenek brudny

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 79 posts
    • Time Online: 3d 1h 52m

Posted 26 December 2011 - 18:11

ok, tak wiec tutaj zamieszczam dwa pliki layout oraz screeny w paczce i juz tłumacze co i jak:

layout odtwarzacza pionowo:
chodzi mi o to aby go gory lekko podniesc te elementy ktore na screenie sa zaznaczone na czerwono, dlaczego ma to byc wyzej? poniewaz jak zablokuje klawiature telefony na odtwarzaczu to na dole kawałek motywu najezdza mi na ta otoczke gdzie znajduje sie przycisk play/pause i nie wyglada to za ładnie, no chyba ze ktoś zna jakis inny sposob zeby pozbyc sie tego (np jakis patch) to nie musi byc to edytowane

layput odtwarzacza poziomo:
tutaj chodzi mi aby wyrównac ze soba przyciski play/pause nastepny/poprzedni utwór oraz lista w gore/doł tak aby byly one wszystkie równo

przegladarka zdjec w multimediach pionowo i poziomo: tutaj sprawa wyglada tak samo, chcialbym aby byly wyrównane te przyciski ktore sa zaznaczone na czerwono, bardziej do srodka i wyrownane, tak samo w trybie poziomymy

przegladarka zdjec w menedzerze plików: tutaj tylko wyrównanie tych niebieskich strzałek tak aby były na równi z ikona vga oraz liczba zdjec.

to byloby na tyle, jezeli mialby ktos jakies pytania dokładniejsze prosze smiało pisac na moj numer gg 374434

poniezej zamieszczam trzy screeny oraz dwa pliki layout, gdyby ktoś potrzebował mojego pliki z ikonami (ic) prosze pisac tylko na gg. z gory bardzo dziekuje za pomoc i przepraszam ze zawracam tak głowe ;)

Attached Files


  • 0

#4 OFFLINE   zenek brudny

zenek brudny

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 79 posts
    • Time Online: 3d 1h 52m

Posted 29 December 2011 - 22:49

to jak, moge liczyć na czyjas pomoc? :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic