Jump to content


Photo

Nie działa menu serwisowe.


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Omen

Omen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 9h 54m

Posted 25 December 2011 - 18:03

Witam serdecznie. Planuję u was ściągnąć simlocka z mojej X10 i mam pewien problem. Otóż kiedy sprawdza się licznik (czy tam jak się to zwie) kodów Network..., poprzez kombinację (Menu, Back, Back, Menu,Back,Menu, Menu, Back) nic się nie dzieje. Stało się tak, gdy zrobiłem upgrade do 2.3.3 (z 2.1), wcześniej miałem 4 kody do wpisania. Kiedy wkładam kartę z T-Mobile (PL), pisze że karta nie jest włożona. Simlock jest na sieć Orange UK. Czy da się z niego jeszcze ściągnąć simlocka i dlaczego to menu nie działa?
Pozdrawiam i życzę wesołych świąt. :)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 25 December 2011 - 19:56

Witaj,

Nie wiem dlaczego u Ciebie licznik nie działa, ale to nie ma znaczenia. Jeśli skorzystasz z naszego forumowego serwisu, to simlock będzie zdjęty boxem na stałe, włącznie z odblokowaniem bootloadera :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Omen

Omen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 9h 54m

Posted 25 December 2011 - 23:06

Witaj,

Nie wiem dlaczego u Ciebie licznik nie działa, ale to nie ma znaczenia. Jeśli skorzystasz z naszego forumowego serwisu, to simlock będzie zdjęty boxem na stałe, włącznie z odblokowaniem bootloadera :)


Dzięki za odpowiedź, głównie chodziło mi o to menu serwisowe, szło się tam pobawić... :P Mam jeszcze tylko pytanie dot. tego boxa, czy zdjęcie nim simloka będzie bardzo ryzykowne? I jak to będzie przebiegać.

Edit: Właśnie przeczytałem ostatni post z tematu cennik usług, i doczytałem że potaniały ceny, z czego się bardzo cieszę, lecze martwi mnie to iż mój telefon (X10) ma Androida 2.3.3, czy to jest duży kłopot? :(
Pozdrawiam.

Edited by Omen, 25 December 2011 - 23:09.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 25 December 2011 - 23:39

Musisz mieć Androida 2.1. Niestety zdalnie Ci tego nie zrobię, sam musisz dokonać downgrade'u andka do 2.1
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Omen

Omen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 9h 54m

Posted 25 December 2011 - 23:48

Okey, myślę że dam radę, jakbyś mógł mi podsunąć jakiś poradnik jak to zrobić to byłbym wdzięczny. Odezwę się do Ciebie po świętach :)
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2011 - 00:18

Tutaj masz link do flashtoola:

Please Login or Register to see this Hidden Content

a tutaj poradnik, jak poprawnie flashować Xperie za pomocą tego narzędzia:

Please Login or Register to see this Hidden Content

W razie problemów pisz, postaramy się pomóc. Nie wiem jak długo będziemy mogli świadczyć usługi ściągania simlocków z Xperii w tak niskiej cenie, to zależy tylko od twórcy oprogramowania którym się posługujemy :) Na razie cena wynosi 35 zł, jeśli ulegnie zmianie będę o tym pisał w temacie z cennikiem :) Jak wgrasz Androida 2.1 Eclaire, to zapraszam :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   Omen

Omen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 9h 54m

Posted 26 December 2011 - 20:30

Witam, mam trochę czasu na zrobienie tego downgrade'u, ale gubię się w tych Romach (czy jak to się tam zwie) - plik .ftf. Czy mógłbymi ktoś powiedzieć lub dać link do jakiegoś odpowiedniego na 2.1? Byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam, :)
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 26 December 2011 - 20:52

Spróbuj tym:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) A jak nie, to tu masz wykaz innych firmware dla Xperii X10 :

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic