Jump to content


Photo

Polska kustomizacja


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   wojosz

wojosz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 34m

Posted 13 December 2011 - 17:42

Witam!

Poszukuję polskiej kustomizacji do Cedara. Przeszukałem google, użyłem cda z downloadu, ale nie ma nigdzie języka polskiego. Samym j. polskim do Cedara również się zadowolę.

Pozdrawiam, Wojosz
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 13 December 2011 - 18:12

Polska customizacja jest w downloadzie, sam ją tam wrzucałem :) A język polski spróbuję dziś załatwić :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   wojosz

wojosz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 34m

Posted 13 December 2011 - 19:00

Języka polskiego w niej niestety nie ma :( będę wdzięczny za załatwienie :D
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 13 December 2011 - 20:31

No bo języków nie ma w customizacji tylko FS. Spróbuj wgrać Omniusem jakiś stary soft + tę customizację z forum, a potem zaktualizować SEUS-em albo PC Companionem.

Spróbuj wgrać ten plik z polskim językiem za pomocą FARa z SEFP2 i obsługą CID81: Attached File  PL.rar   160.01K   16 downloads (po uprzednim rozpakowaniu z rara oczywiście) do folderu TPA/PRESET/SYSTEM/LANGUAGE :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic