Jump to content


Photo

[Szukam] Sterowniki dźwięku.


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 23 November 2011 - 19:50

Witam!

Z góry mówię, iż nie istnieje taki temat do dyskusji, więc zakładam taki ;)

Otóż mój problem jest taki: szukam sterowników dźwięku do C901. Mam na myśli, żeby głośniej grał na głośniku nic więcej. Próbowałem z innego modelu wgrać, lecz po wgraniu w ogóle nie odtwarza dźwięków (tak idiota ze mnie). I jeszcze jedno pytanie, czy jeśli wgram line_out.wbmxl (plik odpowiedzialny za głośność na głośnikach typu MBS-100) np. z w995 to będzie mi telefon odtwarzał muzykę przez głośnik?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam, kojack.
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 23 November 2011 - 20:59

Wgrywaj sam plik farfield_play.wbxml - on odpowiada za grę na głośniku. Spróbuj od innych modeli z db3210 np. c905. Jeżeli nie uzyskasz pożądanych rezulatatów, pozostanie Ci edytować plik za pomocą tego poradnika: http://sony.yt/index...-db3210-db3350/ :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic