Jump to content


Photo

Prototyp Blackberry z nowym systemem?


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 November 2011 - 17:10

Posted Image


W internecie pojawiło się zdjęcie nowego smartphone'a Blackberry. Nowy produkt kanadyjskiego RIM o nazwie kodowej "London" ma mieć zupełnie nowy system operacyjny. Na razie wiadomo o nim tyle, że będzie miał dwurdzeniowy procesor TI OMAP 1,5 GHz i 1GB RAM, 16 GB pamięci masowej, ma być podobnej wielkości co Galaxy S II i nieco cieńszy od iPhone?a 4 oraz posiadać dwa aparaty: 8MPx do zdjęć i 2 MPx do rozmów wideo. Nowa jeżynka ma trafić do sprzedaży w 3 kwartale 2012 roku. Dla fanów tej marki na pewno dużym szokiem będzie brak znanej z Blackberry klawiatury qwerty i kanciasty wygląd.

Fani Sony Ericssona już chyba podobny obrazek gdzieś widzieli :) Czyżby kolejna po Nokii N8 kopia Aino?

Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 15 November 2011 - 17:20

Fani Sony Ericssona już chyba podobny obrazek gdzieś widzieli :) Czyżby kolejna po Nokii N8 kopia Aino?


Kopią Aino to on nie jest... <_<

O ile N8 przypomina złożonego Aino, tak ten według mnie ma zupełnie inny styl.
Zresztą te telefony można porównywać tylko po wyglądzie :P
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 November 2011 - 17:30

No dobrze, środek zrobili na czarno a brzegi na biało i rogi trochę bardziej ścięli, ale moim zdaniem coś z Aino w sobie ma:

Posted Image

A kwestia parametrów technicznych to zupełnie inna sprawa, ja pisałem o wyglądzie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 15 November 2011 - 20:52

Z wyglądu faktycznie podobny do aino. Jednak specyfikacja techniczna jak dla mnie kosmiczna :)
  • 0

DENON DJ


#5 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 15 November 2011 - 21:22

Kosmiczne to Blackberry ma menu i obsługę telefonów, szczególnie z trackballem ;)
A jeśli chodzi o wygląd to straaasznie mi się podoba.
Co do Aino to jedyne skojarzenie to ścięte rogi i te paski na górze i dole nawiązują wizualnie.

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 15 November 2011 - 22:04

Nie miałem nigdy okazji używać czy nawet mieć w rękach blackberry. Ale mi się wydaje żE specyfikacja jest na prawdę dobra.
  • 0

DENON DJ


#7 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 15 November 2011 - 23:20

No ja właśnie miałem na chwilkę i zraziłem się do obsługi, antyintuicyjna, że tak napiszę.

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 November 2011 - 23:36

Czy ja wiem... Mi się nawet podobało :) W 2009 roku miałem w rękach któregoś z serii Curve (bo kuzyn z Kanady przywiózł :P) właśnie z tym trackballem w guziku który znajduje się w miejscu joysticka w :se: :) W sumie wrażenia całkiem pozytywne, nie miałem co prawda zbytnio czasu na testy ale na pewno brałbym BB pod uwagę, gdyby nie było SE. Z resztą wtedy ludzie bali się jeszcze takich wynalazków, bo mało kto je serwisował, nie było części etc. Ale pamiętam że ekranik 2.4 " był podobny do tego co w Aspenie, do menu pewnie można się przyzwyczaić no i + za qwerty i trackballa :) W przypadku Londona te plusy odpadają i na 100% nigdy się na niego nie zdecyduję :)

Nie miałem nigdy okazji używać czy nawet mieć w rękach blackberry. Ale mi się wydaje żE specyfikacja jest na prawdę dobra.


Sęk w tym, że ten produkt z Blackberry będzie miał chyba tylko nazwę :) Tak samo jak nowe Xperie na Androidzie z dawnym Sony Ericssonem mają tyle wspólnego co nic :mellow: Inny system, inne podzespoły, inny zamysł, inna grupa docelowa, zupełnie inne sterowanie urządzeniem... ale takie czasy :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 16 November 2011 - 08:07

Niestety trzeba się do tego przyzwyczajać. Taka juz jest ta polityka handlowa...
  • 0

DENON DJ


#10 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 16 November 2011 - 16:26

Ten system przypomina mac-a. Te ikonki powiadomien itp.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#11 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 16 November 2011 - 18:18

ale 'ten' to znaczy ten, który był w obecnych bb?
  • 0

DENON DJ


#12 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 November 2011 - 19:34

ale 'ten' to znaczy ten, który był w obecnych bb?


Chyba chodzi o ten ze zdjęcia :) A to co jest na zdjęciu to może być fake (nie mówię o telefonie tylko o tym co na ekranie) bo system jest w trakcie tworzenia i nie został jeszcze opublikowany :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic