Jump to content


Photo

[Problem] X10 Mini nie włącza się !


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 14 November 2011 - 19:01

Witam !

Mam do was pytanie. Mam zamiar kupić od kolegi X10 mini. Ten telefon używała jego mama przez 4 miesiące aż nagle przestał chodzić. Nie włącza się, gdy się go podłączy pod ładowarkę robi się biały ekran i świeci się dioda od ładowania. Nie mam jak go wziąć, żeby wgrać softa. Jak myślicie, czy wgranie softa postawi telefon na nogi?

P.S Telefon nie był zalany.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 November 2011 - 19:11

Jak jest na gwarancji i nie był zalany, rozbierany, nie upadł, to możesz go kupić i oddać do serwisu. Tylko wątpię, żeby aktualny właściciel sam nie próbował zaktualizować oprogramowania czy go naprawić, zamiast ostatecznie sprzedać go za grosze na części... Nikt Ci nie powie na 100% co tak naprawdę nie działa i czy taki zakup będzie miał sens. Sam musisz zdecydować.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic