Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Jakie słuchawki do wildfire S


  • This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 06 May 2012 - 08:28

Witam szukam jakiś nie za drogich słuchawek do wildfire S.Moje wymagania to:
-na przewodzie , żadnych na bt,bo są za drogie dla mnie
-dokanałowe
-przewód,żeby nie był za krótki
-tanie ale żeby to nie było jakieś g***o
Czy przy moich wymaganach znalazło by się coś ?

Edited by timmi, 22 May 2012 - 18:23.

  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 May 2012 - 09:29

Sprawdź na allegro w telemax-sklep słuchawki mh610. Kupiłem je do neo v i nie żałuję.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 06 May 2012 - 09:53

co o tych sądzicie

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

czy to są oryginały ? niby jest napisane,że tak ale ile w tym prawdy.

Edited by timmi, 06 May 2012 - 12:43.

  • 0

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 06 May 2012 - 10:25

Pierwszy link nie działa ;)
WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 06 May 2012 - 10:47

Drugie od telemaxa więc raczej oryginał ;)
A z samych słuchawek powinieneś być zadowolony, chociaż mógłbyś się rozejrzeć za MH100, do 70 byś znalazł, a według mnie lepsza inwestycja. Nieoceniona wygoda ^^
  • 0

DENON DJ


#6 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 06 May 2012 - 12:47

Działa już link.To jest na bt a ja szukam na kablu więc odpada a który będzie lepszy zestaw mh610 czy mh810 ?.Chodzi mi o jakość taką jak na hpm-70 albo i lepsza.
  • 0

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 May 2012 - 12:55

Te 810 to takie hpm78 z przedłużeniem. Wg mnie mh610 grają lepiej od hpm78 oraz hpm75. Ale to też zależy od sprzętu. Myślę, że hpm78 lepiej by współpracowały z neo niż z w995. Jeżeli będziesz zmieniał utwory ze słuchawek to bierz 810. Mh610 mają tylko jeden przycisk i można sobie ustawić do czego. Ja mam play / pause.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 May 2012 - 13:29

timmi, weź HPM-77 lub MH610 a nie pożałujesz :) Ale jeśli jest szansa, że możesz dozbierać na MW600, to dozbieraj. Z tego co mi wiadomo to po aktualizacji telefonu do Androida 4.0.3 Ice Cream Sandwich działają słuchawki w 100% tzn wyświetla się informacja kto dzwoni i nazwa piosenki :) Także miałbyś naprawdę świetny sprzęt ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 May 2012 - 13:41

Mw600 to pilot!!!! On przesyła dźwięk. To słuchawki grają. Do Mw600 dołączone są hpm78.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 May 2012 - 13:54

Mw600 to pilot!!!! On przesyła dźwięk. To słuchawki grają. Do Mw600 dołączone są hpm78.


Łał!! Brawo !!! :cool: Phillix odkrył Amerykę! :D Jakbyś nie zauważył, MW600 to zestaw: słuchawki z pilotem. Nie da się osobno kupić pilota czy słuchawek, chyba że jakiegoś szrota na aukcjach. Autor chce jednocześnie słuchawki na kablu oraz żeby kabel nie był za krótki. Idealnym rozwiązaniem byłyby słuchawki bez kabla, bo daje to pełną swobodę działania 8) A że pilot od MW600 ma złącze 3,5 mm audio jack, można do niego podłączyć każde słuchawki audio dostępne na rynku :) Dlatego mówię, że jest to opcja warta zastanowienia i dozbierania $ ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#11 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 May 2012 - 14:01

Ale napisał wyraźnie, że nie chce bt, więc nie rozumiem po co to proponujesz... Wg mnie mh610 grają dużo lepiej od hpm78 od Mw600. Tańsze są, wygodne, solidne. I nie mają w środku pianek czy czegoś tam, tylko siatkę, przez co jest lepszy bass.

________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#12 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 May 2012 - 14:30

Ale napisał wyraźnie, że nie chce bt, więc nie rozumiem po co to proponujesz...


Bo są to świetne słuchawki w przystępnej cenie ( nowe w sklepie SE - 149 PLN, a na aukcjach jeszcze taniej) i warto zmienić zdanie po to, by dokonać ich zakupu. Dla porównania za nowe słuchawki Sony (następcę MW600) musisz dać prawie 5 stów.

Wg mnie mh610 grają dużo lepiej od hpm78 od Mw600. Tańsze są, wygodne, solidne. I nie mają w środku pianek czy czegoś tam, tylko siatkę, przez co jest lepszy bass.


Według Ciebie nie da się min. zablokować bootloadera w Xperiach odblokowanych oficjalną metodą, albo do patchowania K850 wystarczy wgrać patch quick access :D Więc to co piszesz warto podzielić przez cztery ;) Poza tym nadal nie rozumiesz, MW600 to jedne słuchawki (pilot + hpm78). MW600 też są wygodne i solidne, mają świetny bass a że mają więcej funkcji to i cena jest wyższa.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#13 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 May 2012 - 14:50

Przecież są jeszcze mh100...
Zresztą z tanich słuchawek, myślę że mh610 byłyby najlepsze.
PS. Jakbyś nie zauważył to ja wtedy pytałem czy nie potrzeba Quick Accessa, a nie twierdził, więc nie poniżaj mnie, bo próbując to robić sam się ośmieszasz...

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#14 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 May 2012 - 14:59

Przecież są jeszcze mh100...
Zresztą z tanich słuchawek, myślę że mh610 byłyby najlepsze.
PS. Jakbyś nie zauważył to ja wtedy pytałem czy nie potrzeba Quick Accessa, a nie twierdził, więc nie poniżaj mnie, bo próbując to robić sam się ośmieszasz...


Sam się ośmieszasz swoimi nonsensownymi postami <_< MH100 to też fajna opcja, ale nie mają radia z rds, nie mają wyświetlacza LCD i z tego co mówił Bartek, mają nieco gorszą reakcję na pasek głośności. Moim zdaniem warto dozbierać do MW600 ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#15 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 May 2012 - 15:06

Wątpię, żeby kogoś obchodziło na co twoim zdaniem lepiej dobierać... Nie zmieniaj czyjejś decyzji. Mw600 to słuchawki bt jeżeli nie wiesz, a jak wiesz to skończ z nimi, bo mają być na kablu -.-
Timmi, a powiesz na seinheissery (czy jak to się tam pisze) cx500? Albo Creative ep630? Mialem je do wyboru, a ostatnio miałem okazję je sprawdzić. Grają super.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#16 OFFLINE   nortonex

nortonex

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 4h 43m

Posted 06 May 2012 - 17:06

Witam wszystkich po raz pierwszy na forum.

Podłączam się do tematu słuchawek - jestem zainteresowany zakupem słuchawek MH-610 i tu rodzi się moje pytanie - jak kupić (u kogo), żeby nie przepłacić, a dostać oryginalny towar?

Patrzyłem na alledrogo i jest trochę aukcji.
Moją uwagę przykuła aukcja

Please Login or Register to see this Hidden Content


ze względu na real foto - jednakże cena jest stosunkowo wysoka w porównaniu do innych.

W internecie wypowiadają się dobrze o telemax-sklep - znalazłem ich aukcję:

Please Login or Register to see this Hidden Content


jednak uderza mnie różnica w cenie.

Jaką mam pewność że dostanę oryginał w takiej cenie? Można to jakoś zweryfikować? U kogo kupić?
Doradźcie :)

Jurij: Witaj na forum :) Nie dodawaj linków w tagach, bo pozbawiasz je klikalności. Poprawiłem ;)
  • 0

#17 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 May 2012 - 17:14

Kup u telemaxa - na pewno dostaniesz oryginały, poza tym masz taniej. Oni sprzedają słuchawki dołączane do telefonów (po prostu wyciągają je z zestawów), więc towar jest oryginalny :)

Wątpię, żeby kogoś obchodziło na co twoim zdaniem lepiej dobierać... Nie zmieniaj czyjejś decyzji. Mw600 to słuchawki bt jeżeli nie wiesz, a jak wiesz to skończ z nimi, bo mają być na kablu -.-


Wybacz phillix, ale nie będziesz decydował o tym komu jakie słuchawki mogę polecić. Twoja propozycja z poprzedniego postu to MH100 - a to także są słuchawki bluetooth. Wiec po raz kolejny wychodzisz na ... :slonko:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#18 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 06 May 2012 - 17:19

Napisałem o mh100, bo napisałeś, że Mw600 to jedyne słuchawki z pilotem.
Telemax-sklep polecam. Kupiłem od nich właśnie mh610.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#19 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 May 2012 - 17:26

Napisałem o mh100, bo napisałeś, że Mw600 to jedyne słuchawki z pilotem.


Nigdy niczego takiego nie napisałem, po raz kolejny pleciesz bzdury! A nie polecałem ich nigdy, ze względu na argumenty wymienione w tym poście: http://sony.yt/index...dpost__p__15799 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#20 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 06 May 2012 - 19:26

Nie kłóćcie się !Jak uda się wykombinować kasę na te słuchawki to było by fajnie tym bardziej że jeżdżę wszędzie rowerem a kabel jest nie zbyt wygodny a słuchawki bt co mam w domu są nie praktyczne.chociaż ponad 100zł to dużo jak na słuchawki a jak z zasięgiem ?Jeśli nie uda się to wezmę mh-610.Gdyby była możliwość to kupił bym samego pilota bo mam hpm 70 i pasują idealnie.A co do mw600 jakiś użyć argumentów,żeby przekonać rodziców na nie ?
  • 0


0 user(s) are reading this topic